Supertech Piston Kit Mini B48 82.00 9.5:1
1 092,38 €
Esgotado
REF:
P4-MINB48-82-CR9.5B-4
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | BMW, Mini |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – B48 |
| Bore - Actual | 82.00 mm |
| Compression Height | 35.50 mm |
| Compression Ratio - Actual | 9.5:1 |
| Dome Volume | Std. cc |
| Image Info | These images are representative |
| Piston Pin Diameter | 22.00 mm |
| Ring Set Included | Not Included |
| Ring Set Recommended | W8200XX |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Piston Kit Mini B48 82.00 9.5:1” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.