Supertech Piston Kit BMW S52B32 87.00 8.5:1
1 463,08 €
Esgotado
REF:
P6-BM87-N25-6
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 3.2L 24v – S52B32US |
| Bore - Actual | 87.00 mm |
| Compression Height | 31.00 mm |
| Compression Ratio - Actual | 8.5:1 |
| Dome Volume | -25 cc |
| Image Info | These images are representative |
| Piston Pin Diameter | 22.00 mm |
| Ring Set Included | Not Included |
| Ring Set Recommended | W8700XX |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Piston Kit BMW S52B32 87.00 8.5:1” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.