Supertech Exhaust Valve Spring Set VAG 1.8T 20v
156,94 €
Esgotado
REF:
SPR-H1002D-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Springs |
| Marca Veículo | Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 1.8L 20v T |
| Position | Exhaust |
| Additional Info | Dual Valve Springs |
| Coil Bind | 19.50 mm |
| GTIN | 01037721245126 |
| Image Info | These images are representative |
| Inside Diameter Inner | 15.50 mm |
| Inside Diameter Outer | 21.90 mm |
| Outside Diameter Inner | 20.50 mm |
| Package Height | 65,00 mm |
| Package Length | 138,00 mm |
| Package Weight | 428.00 g |
| Package Width | 148,00 mm |
| Spring Rate | 10.0 |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Exhaust Valve Spring Set VAG 1.8T 20v” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.