Supertech Cam Follower Solid 32.5×23.1×2.54mm DLC Coated
104,18 €
Esgotado
REF:
CF-32.5-2.5-DLC
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Cam Followers |
| GTIN | 01037721244791 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 23.10 mm |
| Outside Diameter | 32.50 mm |
| Thickness | 2.54 mm |
| Treatment | DLC Coated |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Cam Follower Solid 32.5×23.1×2.54mm DLC Coated” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.