Supertech Cam Follower 37.5x28x3.1mm for shim under DLC
105,28 €
Esgotado
REF:
CF-37.5-3.1-DLC
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Cam Followers |
| GTIN | 01037721243121 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 28.00 mm |
| Outside Diameter | 37.50 mm |
| Thickness | 3.10 mm |
| Treatment | DLC Coated |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Cam Follower 37.5x28x3.1mm for shim under DLC” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.