Supertech Cam Follower 34x21x6.5mm Shim 8mm DLC Coated
102,78 €
Esgotado
REF:
CF-34-6.5+DLC
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Cam Followers |
| GTIN | 01037721242993 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 21.00 mm |
| Outside Diameter | 34.00 mm |
| Thickness | 6.50 mm |
| Treatment | DLC Coated |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Cam Follower 34x21x6.5mm Shim 8mm DLC Coated” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.