Supertech Cam Follower 28x20x2.9mm Use shim 7.5mm DLC Coated
122,89 €
Esgotado
REF:
CF-28-2.9+7.5-DLC
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Cam Followers |
| GTIN | 01037721244673 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 20.00 mm |
| Outside Diameter | 28.00 mm |
| Thickness | 2.90 mm |
| Treatment | DLC Coated |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Cam Follower 28x20x2.9mm Use shim 7.5mm DLC Coated” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.