SB Tuned Port complete SS hex intake manifold bolt kit
172,01 €
Esgotado
REF:
ARP-434-2004
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | ARP |
|---|---|
| Grupo | Bolts Miscellaneous |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00672036034368 |
| Material Type | Stainless Steel |
| Package Height | 368,00 mm |
| Package Length | 16,00 mm |
| Package Weight | 835.00 g |
| Package Width | 152,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “SB Tuned Port complete SS hex intake manifold bolt kit” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.