Porsche 911-930 Turbo case stud kit
1 349,08 €
SB Chevy LT1 hex accessory kit
362,39 €
SB Chevy SS 12pt accessory kit
209,65 €
Esgotado
REF:
ARP-534-9501
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | ARP |
|---|---|
| Grupo | Bolts Miscellaneous |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00672036015091 |
| Material Type | Stainless Steel |
| Package Height | 216,00 mm |
| Package Length | 64,00 mm |
| Package Weight | 1529.00 g |
| Package Width | 229,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “SB Chevy SS 12pt accessory kit” Cancelar resposta
Avaliações
Ainda não existem avaliações.