Informação adicional
| Brands | piper-cams |
|---|---|
| Grupo | Camshafts |
| Marca Veículo | Suzuki |
| Modelo Veículo | GSX 1300 R Hayabusa |
| Duration Exhaust | 245 deg |
| Duration Intake | 249 deg |
| Full Exhaust Lift | 104 deg |
| Full Intake Lift | 102 deg |
| TDC Exhaust Lift | 2.69 mm |
| TDC Intake Lift | 3.22 mm |
| Timing Exhaust | 47 – 19 deg |
| Timing Intake | 22-46 deg |
| Type | Street |
| Valve Exhaust Clearance | 0.25 mm |
| Valve Exhaust Lift | 8.71 mm |
| Valve Intake Clearance | 0.20 mm |
| Valve Intake Lift | 9.35 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Piper Camshaft Suzuki GSX R1300 Street” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.