Piper Camshaft Peu/Citr 1.4L TU3 Alloy Block Fast Road
497,36 €
Esgotado
REF:
P13BP270B
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | piper-cams |
|---|---|
| Grupo | Camshafts |
| Duration Exhaust | 268 deg |
| Duration Intake | 268 deg |
| Full Intake Lift | 109 deg |
| Power Band | 2000-6500 rpm |
| TDC Exhaust Lift | N/A |
| TDC Intake Lift | N/A |
| Timing Exhaust | 63 – 25 deg |
| Timing Intake | 25 – 63 deg |
| Type | Fast Road |
| Valve Exhaust Clearance | 0.25 mm |
| Valve Exhaust Lift | 8.64 mm |
| Valve Intake Clearance | 0.25 mm |
| Valve Intake Lift | 8.64 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Piper Camshaft Peu/Citr 1.4L TU3 Alloy Block Fast Road” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.