Manley Toy 5.7L 3UR-FE Int Valve Kit 38.50mm 106.05mm .2155
270,72 €
Esgotado
REF:
12366-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| GTIN | 00807298117737 |
| Head Diameter | 38.50 mm |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 106.05 mm |
| Margin Width | 1.27 mm |
| Package Height | 63,50 mm |
| Package Length | 298,45 mm |
| Package Weight | 1360.77 g |
| Package Width | 171,45 mm |
| Position | Intake |
| Seat Width | 2.54 mm |
| Stem Diameter | 5.47 mm |
| Tip Length | 106.05 mm |
| Top of Head | Flat Face |
| Underhead Angle/Radius | 10? x 1/4 |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley Toy 5.7L 3UR-FE Int Valve Kit 38.50mm 106.05mm .2155” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.