Manley Subaru EJ20 Billet Crankshaft – 79.00 mm Stroke
2 496,44 €
Esgotado
REF:
190040B
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Crankshafts |
| Marca Veículo | Subaru |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – EJ20, 2.0L 16v – EJ205/207, 2.2L 16v – EJ22, 2.5L 16v – EJ25 DOHC, 2.5L 16v – EJ25 SOHC, 2.5L 16v – EJ255, 2.5L 16v – EJ257, 2.5L 16v – EJ257 – EJ20 head |
| GTIN | 00807298062945 |
| Image Info | These images are actual |
| Material Type | 4340 Billet Lightweight Crankshaft |
| Package Height | 241,30 mm |
| Package Length | 787,40 mm |
| Package Weight | 11339.75 g |
| Package Width | 222,25 mm |
| Stroke | 79.00 mm |
| Weight - Nominal | 18.00 lb |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley Subaru EJ20 Billet Crankshaft – 79.00 mm Stroke” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.