Manley Piston Set Sub EJ257 WRX STi 99.75mm B 1.285 CH -6cc
729,40 €
Esgotado
REF:
621102C-4
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Bore - Actual | 99.75 mm |
| Compression Height | 32.64 mm |
| Dome Volume | -6 cc |
| GTIN | 00807298068015 |
| Image Info | These images are actual |
| Package Height | 196,85 mm |
| Package Length | 228,60 mm |
| Package Weight | 2267.95 g |
| Package Width | 228,60 mm |
| Rod Length | 130.48 mm |
| Stroke | 75.00 mm |
| Weight - Nominal | 465 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley Piston Set Sub EJ257 WRX STi 99.75mm B 1.285 CH -6cc” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.