Manley Piston Set Chevrolet LS 4.125 B 1.315 CH -31.00cc
1 220,31 €
Esgotado
REF:
599200CE-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Bore - Actual | 4.125 in |
| Compression Height | 1.315 in |
| Dome Volume | -31 cc |
| GTIN | 00807298098517 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 196,85 mm |
| Package Length | 228,60 mm |
| Package Weight | 4535.90 g |
| Package Width | 228,60 mm |
| Piston Pin Diameter | 0.927 in |
| Rod Length | 6.300/6.350 in |
| Stroke | 4.250 in |
| Weight - Nominal | 482 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley Piston Set Chevrolet LS 4.125 B 1.315 CH -31.00cc” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.