Manley Piston Mits 2.0L 4G64 87.00mm B 1.375 CH -23.50cc
214,79 €
Esgotado
REF:
613005CE-1
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Mitsubishi |
| Modelo Veículo | 2.4L 16v – 4G64 |
| Additional Info | Dish type. Includes 9310 Extreme Duty wrist pin and round wire locks. |
| Bore - Actual | 87.00 mm |
| Compression Height | 34.93 mm |
| Compression Ratio - Actual | 8.5/9.0:1 |
| Dome Volume | -23,5 cc |
| GTIN | 00807298092577 |
| Head Volume | 47/43 . cc |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 107,95 mm |
| Package Length | 196,85 mm |
| Package Weight | 566.99 g |
| Package Width | 139,70 mm |
| Rod Length | 150.00 mm |
| Stroke | 100.00 mm |
| Weight - Nominal | 346 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley Piston Mits 2.0L 4G64 87.00mm B 1.375 CH -23.50cc” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.