Manley Piston Ford 3.7L Cyclone V6 3.770 B 1.239 CH 2.00cc
122,33 €
Esgotado
REF:
599610C-1
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Bore - Actual | 3.770 in |
| Compression Height | 1.239 in |
| Dome Volume | 2 cc |
| GTIN | 00807298092089 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 107,95 mm |
| Package Length | 196,85 mm |
| Package Weight | 566.99 g |
| Package Width | 139,70 mm |
| Piston Pin Diameter | 0.9055 in |
| Rod Length | 6.011 in |
| Stroke | 3.413 in |
| Weight - Nominal | 430 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley Piston Ford 3.7L Cyclone V6 3.770 B 1.239 CH 2.00cc” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.