Manley Piston Chevrolet LS 4.135 Bore 1.115 CH -18.00cc
120,71 €
Esgotado
REF:
596310PC-1
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Chevrolet |
| Modelo Veículo | LS Gen III/IV |
| Bore - Actual | 4.135 in |
| Compression Height | 1.115 in |
| Dome Volume | -18 cc |
| GTIN | 00807298103129 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 107,95 mm |
| Package Length | 196,85 mm |
| Package Weight | 566.99 g |
| Package Width | 139,70 mm |
| Piston Head Type | Dish |
| Piston Pin Diameter | 0.927 in |
| Rod Length | 6.125/6.460 in |
| Stroke | 4.000/4.250 in |
| Weight - Nominal | 441 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley Piston Chevrolet LS 4.135 Bore 1.115 CH -18.00cc” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.