Manley Nissan RB30E Int Valve Kit 42.10mm x 125.68mm x .2750
207,25 €
Esgotado
REF:
11182-6
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| GTIN | 00807298066509 |
| Head Diameter | 42.10 mm |
| Image Info | These images are actual |
| Length | 125.68 mm |
| Margin Width | 1.27 mm |
| Package Height | 63,50 mm |
| Package Length | 298,45 mm |
| Package Weight | 1360.77 g |
| Package Width | 171,45 mm |
| Position | Intake |
| Seat Width | 2.03 mm |
| Stem Diameter | 7.00 mm |
| Tip Length | 4.45 mm |
| Top of Head | 5? Dish |
| Underhead Angle/Radius | 10? x 3/8 |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley Nissan RB30E Int Valve Kit 42.10mm x 125.68mm x .2750” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.