Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Chevrolet |
| Modelo Veículo | Big Block |
| GTIN | 00807298051895 |
| Head Diameter | 1.880 in |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 5.422 in |
| Margin Width | 0.075 in |
| Package Height | 63,50 mm |
| Package Length | 177,80 mm |
| Package Weight | 226.80 g |
| Package Width | 63,50 mm |
| Position | Exhaust |
| Seat Width | 0.085 in |
| Stem Diameter | 0.342 in |
| Tip Length | 0.250 in |
| Top of Head | 9? Dish |
| Underhead Angle/Radius | 15? x 1/2 in |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley BBC Exhaust Valve 1.880 x 5422 x .3415” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.