Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Circlips |
| Build Type | Build to Stock |
| GTIN | 00193564006219 |
| Image Info | These images are representative |
| Material Type | Chrome Silicon |
| Maximum Pin Diameter | .042 in |
| Maximum Pin Diameter Alt | 236474 mm |
| Minimum Pin Diameter | 0.931 in |
| Minimum Pin Diameter Alt | 231648 mm |
| Thickness | 0.912 in |
| Type | Wire Lock |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons WIRE LOCK .927 X .073” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.