Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Circlips |
| Build Type | Build to Stock |
| Image Info | These images are representative |
| Material Type | Chrome Silicon |
| Maximum Pin Diameter | .040 in |
| Maximum Pin Diameter Alt | 151384 mm |
| Minimum Pin Diameter | 0.596 in |
| Minimum Pin Diameter Alt | 148844 mm |
| Package Height | 9,00 mm |
| Package Length | 113,00 mm |
| Package Weight | 4.00 g |
| Package Width | 117,00 mm |
| Thickness | 0.586 in |
| Type | Wire Lock |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons WIRE LOCK .591 X .040” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.