Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 74.50 mm |
| Country of Origin | USA |
| Image Info | These images are representative |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 1.50 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | 2.41 mm |
| Ring Kit - Oil Type | CUF |
| Ring Kit - Second Axial Height | 0.80 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | 2.97 mm |
| Ring Kit - Second Type | DPA |
| Ring Kit - Top Axial Height | 0.80 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | 2.77 mm |
| Ring Kit - Top Type | CUS |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Ring set XA7450” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.