Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 99.01 mm |
| Country of Origin | USA |
| Image Info | These images are representative |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 2.00 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | 2.69 mm |
| Ring Kit - Oil Type | CUF |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.50 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | 4.19 mm |
| Ring Kit - Second Type | IPT |
| Ring Kit - Top Axial Height | 0.95 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | 3.23 mm |
| Ring Kit - Top Type | CNN |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Ring set JG5001-3898” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.