JE-Pistons Ring set J75001-4130-5 =1.2-1.5-3.0
41,44 €
Esgotado
REF:
JE-J75001-4130-5
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | in |
| Bore - Actual (Alternate) | 104.90 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564226655 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 23,00 mm |
| Package Length | 132,00 mm |
| Package Weight | 56.00 g |
| Package Width | 127,00 mm |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 3.0 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | in |
| Ring Kit - Oil Type | CUF |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.5 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | in |
| Ring Kit - Second Type | IPE |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.2 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | in |
| Ring Kit - Top Type | CMR |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Ring set J75001-4130-5 =1.2-1.5-3.0” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.