Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | in |
| Bore - Actual (Alternate) | 86.00 mm |
| Build Type | Build to Stock |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564227379 |
| Image Info | These images are representative |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 3.0 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | in |
| Ring Kit - Oil Type | CNS |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.5 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | in |
| Ring Kit - Second Type | IUQ |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.20 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | in |
| Ring Kit - Top Type | CNR |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Ring set for 4 pistons” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.