JE Pistons Ring Set 8 Pistons 1.2-1/16-3mm GOLDCUP
459,32 €
Esgotado
REF:
JE-J95008-4030-3
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | in |
| Bore - Actual (Alternate) | 102.36 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564227669 |
| Image Info | These images are representative |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 3.0 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | in |
| Ring Kit - Oil Type | CUF |
| Ring Kit - Second Axial Height | in |
| Ring Kit - Second Radial Width | in |
| Ring Kit - Second Type | IPT |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.20 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | in |
| Ring Kit - Top Type | SGR |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE Pistons Ring Set 8 Pistons 1.2-1/16-3mm GOLDCUP” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.