JE-Pistons Ring set 58.00mm (1.0/1.2/2.5).
26,21 €
Esgotado
REF:
JE-JC3601-2283
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | in |
| Build Type | Build to Stock |
| Image Info | These images are representative |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 2.5 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | in |
| Ring Kit - Oil Type | CUS |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.2 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | in |
| Ring Kit - Second Type | IPA |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.00 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | in |
| Ring Kit - Top Type | CUS |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Ring set 58.00mm (1.0/1.2/2.5).” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.