JE-Pistons Ring set 4 pistons, 97.00 mm. 1.5, 1.5, 4.0 mm.
120,22 €
Esgotado
REF:
JE-J640F4-3820
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | in |
| Bore - Actual (Alternate) | 97.00 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Country of Origin | USA |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 4.0 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | in |
| Ring Kit - Oil Type | CUS |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.5 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | in |
| Ring Kit - Second Type | IPT |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.5 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | in |
| Ring Kit - Top Type | DMB |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Ring set 4 pistons, 97.00 mm. 1.5, 1.5, 4.0 mm.” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.