JE Pistons Ring Set 4 Pistons 1.5-1.5-3.0-93.75
83,09 €
Esgotado
REF:
JE-J60004-3691
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 93.75 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Package Height | 47,00 mm |
| Package Length | 117,00 mm |
| Package Weight | 150.00 g |
| Package Width | 112,00 mm |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 3.00 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | 3.81 mm |
| Ring Kit - Oil Type | CUF |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.50 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | 3.81 mm |
| Ring Kit - Second Type | IPC |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.50 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | 3.48 mm |
| Ring Kit - Top Type | DMR |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE Pistons Ring Set 4 Pistons 1.5-1.5-3.0-93.75” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.