JE-Pistons Ring Set 4 Pistons 1.2/1.2/3.0 88.01 mm.
127,24 €
Esgotado
REF:
JE-JM1004-3465
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 88.01 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564225887 |
| Image Info | These images are representative |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 3.00 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | 3.94 mm |
| Ring Kit - Oil Type | CUF |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.20 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | 3.66 mm |
| Ring Kit - Second Type | IPT |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.20 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | 3.63 mm |
| Ring Kit - Top Type | CMB |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Ring Set 4 Pistons 1.2/1.2/3.0 88.01 mm.” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.