JE Pistons Ring Set 4 Pistons 1.2-1.2-2.8-83.50
137,36 €
Esgotado
REF:
JE-JC1904-3288
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564225726 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 46,00 mm |
| Package Length | 117,00 mm |
| Package Weight | 106.00 g |
| Package Width | 114,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE Pistons Ring Set 4 Pistons 1.2-1.2-2.8-83.50” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.