JE-Pistons Ring set 1 piston 95.50mm 1/1.2/2.8
32,98 €
Esgotado
REF:
JE-JG1001-3760
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 95.50 mm |
| Build Type | Build to Stock |
| GTIN | 00193564225108 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 24,00 mm |
| Package Length | 103,00 mm |
| Package Weight | 34.00 g |
| Package Width | 102,00 mm |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 2.80 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | 2.87 mm |
| Ring Kit - Oil Type | CNF |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.20 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | 4.22 mm |
| Ring Kit - Second Type | DPE |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.00 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | 3.61 mm |
| Ring Kit - Top Type | CNS |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Ring set 1 piston 95.50mm 1/1.2/2.8” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.