JE-Pistons Ring Set (1.59×1.59×4.76mm) (8 Pcs.)
226,69 €
Esgotado
REF:
JE-J100F8-4500-5
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | in |
| Bore - Actual (Alternate) | 114.30 mm |
| Build Type | Build to Stock |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564240521 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 53,00 mm |
| Package Length | 268,00 mm |
| Package Weight | 582.00 g |
| Package Width | 139,00 mm |
| Ring Kit - Oil Axial Height | in |
| Ring Kit - Oil Radial Width | in |
| Ring Kit - Oil Type | CUS |
| Ring Kit - Second Axial Height | in |
| Ring Kit - Second Radial Width | in |
| Ring Kit - Second Type | IPT |
| Ring Kit - Top Axial Height | in |
| Ring Kit - Top Radial Width | in |
| Ring Kit - Top Type | DMB |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Ring Set (1.59×1.59×4.76mm) (8 Pcs.)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.