JE-Pistons Ring set 1.2 x 1.5 x 3.0 x 85.50 mm.
41,20 €
Esgotado
REF:
JE-JC1901-3366
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | in |
| Bore - Actual (Alternate) | 85.50 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564227119 |
| Image Info | These images are representative |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 3.0 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | in |
| Ring Kit - Oil Type | CUF |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.5 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | in |
| Ring Kit - Second Type | IPT |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.2 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | in |
| Ring Kit - Top Type | CUS |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Ring set 1.2 x 1.5 x 3.0 x 85.50 mm.” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.