Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | in |
| Bore - Actual (Alternate) | 89.50 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564225566 |
| Image Info | These images are representative |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 2.5 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | in |
| Ring Kit - Oil Type | CUS |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.2 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | in |
| Ring Kit - Second Type | IFM |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.2 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | in |
| Ring Kit - Top Type | CUR |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE Pistons Ring Set 1.2-1.2-2.5-89.50” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.