Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 86.00 mm |
| Build Type | Build to Stock |
| GTIN | 00193564225443 |
| Image Info | These images are representative |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 2.00 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | 3.20 mm |
| Ring Kit - Oil Type | CNF |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.20 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | 3.00 mm |
| Ring Kit - Second Type | CPE |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.20 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | 3.05 mm |
| Ring Kit - Top Type | PVD |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Ring Set 1.2-1.2-2.0 86.00mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.