JE-Pistons Pin 945-2500-14-51C(24×63.50 Straight wall)
15,21 €
Esgotado
REF:
JE-945-2500-14-51C
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Build Type | Build to Stock |
| Coating | None |
| Edge Type | Chamfered |
| GTIN | 00193564006998 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 2.500 in |
| Material Type | 5115 Low Carbon/Case-Hardened Steel |
| Outside Diameter | .945 in |
| Outside Diameter Alt | 24.0030 mm |
| Series | 51 Series |
| Wall Thickness | 0.140 in |
| Wall Type | Straight |
| Weight - Nominal | 116 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Pin 945-2500-14-51C(24×63.50 Straight wall)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.