Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Build Type | Build on Demand |
| Coating | None |
| Edge Type | Chamfered |
| GTIN | 00193564009180 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 2.350 in |
| Material Type | 5115 Low Carbon/Case-Hardened Steel |
| Outside Diameter | .928 in |
| Outside Diameter Alt | 23.5712 mm |
| Series | 51 Series |
| Wall Thickness | 0.150 in |
| Wall Type | Straight |
| Weight - Nominal | 112 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Pin 928-2350-15-51C” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.