JE-Pistons Kit Yamaha YZF-R6 ’01-05 12.5:1 66.5mm
800,24 €
Esgotado
REF:
JE-247959
Categoria: Powersports
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Yamaha |
| Modelo Veículo | YZF-R6 |
| Ano | 2001 |
| Additional Info | Bore & Replate |
| Bore - Actual | 66.50 mm |
| Bore - Oversize | +1.00 mm |
| Compression Ratio - Actual | 12.5:1 |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 618 cc |
| GTIN | 00193564221179 |
| Image Info | These images are representative |
| Skirt Type | FSR |
| Weight - Nominal | 129 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Kit Yamaha YZF-R6 ’01-05 12.5:1 66.5mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.