JE-Pistons Kit Toy 2JZ-GE/GTE (10.0:1) 86.00mm Ultra Series
1 430,95 €
Esgotado
REF:
JE-395403
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Toyota |
| Modelo Veículo | 3.0L 24v – 2JZ-GTE |
| Bore - Actual | 86 mm |
| Bore - Oversize | Std. mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Compression Ratio - Actual | 10.0:1 |
| Deck Clearance | 0 mm |
| Dome Volume | -5.4 cc |
| Image Info | These images are representative |
| Piston Pin Diameter | 22 mm |
| Ring Set Included | UX1006-3386 |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Kit Toy 2JZ-GE/GTE (10.0:1) 86.00mm Ultra Series” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.