JE-Pistons Kit Suzuki GS1100 ’81-83 13.5:1 82mm
648,79 €
Esgotado
REF:
JE-130301
Categoria: Powersports
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Suzuki |
| Modelo Veículo | GS 1100 |
| Ano | 1981 |
| Additional Info | Made to Order |
| Bore - Actual | 82.00 mm |
| Bore - Oversize | +10.00 mm |
| Compression Ratio - Actual | 13.5:1 |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 1394 cc |
| GTIN | 00193564217332 |
| Image Info | These images are representative |
| Skirt Type | Round |
| Weight - Nominal | 247 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Kit Suzuki GS1100 ’81-83 13.5:1 82mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.