JE-Pistons Kit Porsche 911 3.6L A/C 4032 11.0:1 100.00mm
1 388,23 €
Esgotado
REF:
JE-381261
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Porsche |
| Modelo Veículo | 3.6L 12v – M64 |
| Additional Info | 4032 |
| Bore - Actual | 100.00 mm |
| Bore - Oversize | STD mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Compression Height | 31.80 mm |
| Deck Clearance | 0 mm |
| GTIN | 00193564449474 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 180,00 mm |
| Package Length | 329,00 mm |
| Package Weight | 5426.00 g |
| Package Width | 330,00 mm |
| Piston Pin Diameter | 23.00 mm |
| Ring Set Included | JG1006-3937 |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Kit Porsche 911 3.6L A/C 4032 11.0:1 100.00mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.