Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Honda |
| Modelo Veículo | CBR 600 RR |
| Ano | 2003, 2004, 2005, 2006 |
| Additional Info | Made to Order |
| Bore - Actual | 69.00 mm |
| Bore - Oversize | +2.00 mm |
| Compression Ratio - Actual | 13.5:1 |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 636 cc |
| GTIN | 00193564218322 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 140,00 mm |
| Package Length | 271,00 mm |
| Package Weight | 1068.00 g |
| Package Width | 150,00 mm |
| Skirt Type | FSR |
| Weight - Nominal | 138 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Kit Honda CBR600RR ’03-06 13.5:1 69mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.