JE-Pistons Kit HD RevTech Invert Dome 100″ 9.5:1 3.8326
307,19 €
Esgotado
REF:
JE-308423
Categoria: Motas
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | RevTech |
| Modelo Veículo | Inverted Dome 100″” |
| Additional Info | Made to Order |
| Bore - Actual | 38.326 in |
| Bore - Oversize | +.020 in |
| Compression Ratio - Actual | 9.5:1 |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 1655 cc |
| GTIN | 00193564026347 |
| Image Info | These images are representative |
| Skirt Type | Round |
| Weight - Nominal | 407 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Kit HD RevTech Invert Dome 100″ 9.5:1 3.8326” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.