JE-Pistons Kit Audi RS2 5-Cyl. 81.00mm 8.5:1 Asym.
939,73 €
Esgotado
REF:
JE-302228
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 2.2L 20v – RS2 |
| Bore - Actual | 81.00 mm |
| Bore - Oversize | Std. mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Compression Height | 32.80 mm |
| Compression Ratio - Actual | 8.5:1 |
| Deck Clearance | 0 mm |
| Dome Volume | -7.6 cc |
| GTIN | 00193564037831 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 179,00 mm |
| Package Length | 335,00 mm |
| Package Weight | 2994.00 g |
| Package Width | 336,00 mm |
| Piston Pin Diameter | 20.00 mm |
| Ring Set Included | JG1005-3189 |
| Weight - Nominal | 279 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Kit Audi RS2 5-Cyl. 81.00mm 8.5:1 Asym.” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.