Diamond Piston Kit Mercedes M157 5.5L V8 98.00mm(10.0:1)
2 146,19 €
Esgotado
REF:
DIA-39100-8
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Diamond |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Bore - Actual | 98.00 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Compression Height | 30.10 mm |
| Compression Ratio - Actual | 10.0:1 |
| Dome Volume | -8.65 cc |
| Image Info | These images are actual |
| Piston Pin Diameter | 24.00 mm |
| Stroke | 90.50 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Diamond Piston Kit Mercedes M157 5.5L V8 98.00mm(10.0:1)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.