Diamond Piston Kit Audi/Lambo 5.2L FSI 84.5mm 12.5:1
2 682,74 €
Esgotado
REF:
DIA-83071-10
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Diamond |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Lamborghini, Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 5.2L 40v – V10 FSI |
| Bore - Actual | 84.50 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Compression Height | 1.087 mm |
| Compression Ratio - Actual | 12.5:1 |
| Dome Volume | 6.8 cc |
| Image Info | These images are actual |
| Piston Pin Diameter | 20.00 mm |
| Ring Set Included | 09573326 |
| Stroke | 92.80 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Diamond Piston Kit Audi/Lambo 5.2L FSI 84.5mm 12.5:1” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.