Darton MID Sleeve Kit Nis VQ35DE B:95.00 to 100.00mm Flange
2 019,10 €
Esgotado
REF:
800-200
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Darton |
|---|---|
| Grupo | Cylinder Sleeves |
| Marca Veículo | Nissan |
| Modelo Veículo | 3.5L 24v – VQ35DE |
| Additional Info | 95,00mm to 100,00mm MAX |
| Bore - Actual | 94.49 mm |
| Bore Range | 95.00 to 100.00 mm |
| Country of Origin | USA |
| Flange Diameter | 128.52 mm |
| Flange Thickness | 10.16 mm |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 128.27 mm |
| Outside Diameter | 113.03 mm |
| Type | MID Sleeve |
| Wall Thickness | 9.27 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Darton MID Sleeve Kit Nis VQ35DE B:95.00 to 100.00mm Flange” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.