Darton Dry Sleeve Single Mazda 2.3L MZR B:87.50mm Fla
155,32 €
Esgotado
REF:
300-051-SINGLE
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Darton |
|---|---|
| Grupo | Cylinder Sleeves |
| Bore - Actual | 86.74 mm |
| Bore Range | 87.50 mm |
| Country of Origin | USA |
| Flange Diameter | 95.25 mm |
| Flange Thickness | 9.53 mm |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 139.70 mm |
| Outside Diameter | 92.71 mm |
| Type | Flange |
| Wall Thickness | 2.98 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Darton Dry Sleeve Single Mazda 2.3L MZR B:87.50mm Fla” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.